Blog agencji interaktywnej NetArch

 
14.40, 8 Maj, 2013
 
  Firma Sage wybrała AtomStore

AtomStore - system e-commerceZ przyjemnością informujemy, iż w lutym bieżącego roku uruchomiliśmy sklep internetowy dla firmy Sage. Jeden z największych dostawców oprogramowania dla biznesu na świecie zdecydował się na wybór AtomStore spośród kilku innych systemów dostępnych na rynku – decydującą rolę przy wyborze naszego systemy pełniły takie kwestie, jak:

  • nowoczesna architektura systemu,
  • elastyczność katalogu w zakresie kształtowania oferty,
  • duże możliwości skalowania platformy,
  • rozbudowane narzędzia marketingowe wspierające sprzedaż.

Prace nad wdrożeniem trwały od listopada do stycznia 2013. O przebiegu wdrożenia opowiada Pani Beata Szafarczyk-Cylny, Dyrektor Działu Współpracy z Partnerami firmy Sage – „Postawiliśmy sobie za cel stworzenie prostego, użytecznego i jednocześnie nowoczesnego sklepu pasującego do linii produktów Symfonia Start. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów prac. Nasz zespół wraz z pracownikami NetArch stworzył sklep wyróżniający się na tle konkurencji, a jednocześnie prosty i intuicyjny w obsłudze.”

„Praca dla tak doświadczonego klienta z branży IT jak firma Sage to zawsze wyzwanie dla całego zespołu. Cieszymy się z efektów jakie uzyskaliśmy, oraz faktu iż AtomStore sprostał wymaganiom firmy Sage.” – mówi Łukasz Plutecki, zarządzający rozwojem systemu AtomStore.

Grupa Sage (Sage Group plc) jest światowym liderem wśród dostawców rozwiązań wspomagających zarządzanie, głównie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Firma została założona w 1981 roku i jest notowana na Londyńskiej Giełdzie (LSE) od 1989 roku. Posiada ponad 6 milionów klientów oraz ponad 13 500 pracowników na całym świecie. W Polsce znana jest przede wszystkim z programów takich jak System Symfonia, Symfonia Start i System Zarządzania Forte oraz globalne rozwiązanie Sage ERP X3.

AtomStore to autorska platforma e-commerce klasy premium, skierowana do średnich i dużych sklepów oraz hurtowni internetowych.

Strona główna sklepu:

Sklep internetowy dla firmy Sage

Ekran koszyka:

Zaznaczenie_069


Sebastian Suma
 
 
 
 
 
Zostaw komentarz