Blog agencji interaktywnej NetArch

 
17.09, 26 Październik, 2012
 
  SoulShop.pl wybrał AtomStore

SoulShop.pl to sklep internetowy należący do firmy Soul, zajmującej się sprzedażą obuwia na terenie całego kraju (firma posiada sklepy w galeriach handlowych na terenie największych miast w całej Polsce), będącej jednocześnie częścią grupy EM&F (Empik Media & Fashion).

SoulShop w internecie istniał już od kilku lat, niestety dotychczasowy sklep internetowy na platformie IAI-Shop nie spełniał oczekiwań naszego klienta. Decyzja o przenosinach na system AtomStore podyktowana była między innymi takimi aspektami jak elastyczność systemu pod względem możliwości graficznego dostosowania sklepu, zaawansowanymi modułami np. testami A/B, rekomendacjami i personalizacją, zaawansowanym newsletterem czy elastycznym modułem integracji z systemami zewnętrznymi (dostawcy, oprogramowanie ERP).

Projektując nowy sklep internetowy oparliśmy się na identyfikacji marki Soul oraz postawiliśmy przede wszystkim na prostotę i przejrzystość. Głównym bohaterem w sklepie Soul jest but (oraz pozostałe produkty sprzedawane przez naszego klienta), a design ma nie przeszkadzać w przeglądaniu oferty oraz zakupie towaru.

Poniżej prezentujemy kilka ekranów ze sklepu. Zapraszamy do sklepu: http://www.soulshop.pl/!

Strona główna

SoulShop.pl - sklep internetowy

Lista produktów

SoulShop.pl - sklep internetowy

Kartoteka produktu

SoulShop.pl - sklep internetowy


Łukasz Plutecki
 
 
 
 
 
Zostaw komentarz