Blog agencji interaktywnej NetArch

 
12.24, 19 Grudzień, 2013
 
  Zapraszamy na stronę atomstore.pl

Z przyjemnością zapraszamy na stronę www.AtomStore.pl. Pogłoski o uruchomieniu strony pojawiały się od dawna, my natomiast skutecznie je dementowaliśmy.

Tym razem pogłoski okazały się jednak prawdziwe :)

Dlaczego dopiero teraz?

Pomimo braku strony w ostatnich 2 latach zrealizowaliśmy ponad 50 wdrożeń, w tym dla dużych Klientów jak: TaiwanGun, Sage, Selkar czy Preorder. Zainteresowanie naszym systemem i ciągle pojawiające się nowe, ciekawe wdrożenia skutecznie nie pozwalały nam się skoncentrować na marketingu własnego rozwiązania.

Ktoś powie że 50 wdrożeń w 2 lata to mało? To zależy :) Nasi Klienci notują sprzedaż na poziomie 10 tys / m-c, 50 tys/m-c, 500 tys / m-c ale i kilka milionów złotych… Ciężko porównywać 100 sklepów generujących sprzedaż miesięczną na poziomie 5tys zł i jeden który realizuje 500-1000 zamówień dziennie…

Postawiliśmy na rozwój

Brak strony i czas który upłynął od startu systemu nie był jednak stracony. W tym okresie zweryfikowaliśmy naszą wizję systemu oraz przyjęte założenia, korzystając z feedbacku pierwszych Klientów, wykonaliśmy szereg usprawnień i modyfikacji systemu.

Zmodyfikowaliśmy także założenia co do oferty którą powinien świadczyć AtomStore. Teraz znamy dużo lepiej potrzeby i oczekiwania potencjalnych Klientów. Okres który nazwalibyśmy „beta” dobiegł jednak końca..

Od kilku miesięcy pracujemy dość mocno nad marketingiem oraz wieloma usprawnieniami nie tylko w samym AtomStore, ale i „wokół”. Dość poważnie rozwijamy system CRM, który służy do obsługi zgłoszeń i zarządzania pracami zespołu programistów, pracujemy nad rozwojem dokumentacji, odświeżyliśmy ofertę (dostosowaliśmy ją do potrzeb Klientów oraz strategii która uległa lekkim modyfikacjom), przygotowaliśmy nowy szablon domyślny (na ten temat pojawi się oddzielny wpis), nowe demo i na końcu uruchomiliśmy stronę www.

W najbliższych miesiącach postaramy się częściej informować nt. aktualizacji i rozwoju AtomStore. Tymczasem zapraszamy na stronę Atoma: www.atomstore.pl. AtomStore - system e-commerce


Łukasz Plutecki
 
 
 
 
 
Patrycja napisał(a):

Drogo. Za drogo.

 
admin napisał(a):

Pani Patrycjo, AtomStore nie jest dla każdego. Nie jest to platforma „na start” w rozumieniu próbę. Jest to platforma dla sprzedawców którzy już spróbowali i im się udało lub takich którzy na starcie dysponują zasobami umożliwiającymi przeskoczenie o poziom wyżej.

 
Zostaw komentarz