Blog agencji interaktywnej NetArch

 
07.22, 8 Maj, 2013
 
  Zdobądź bon na zakupy w sklepie PRESTO!

„Zgarnij bony na zakupy” to kolejne dziecko zespołu NetArch&CommuCommu. To aplikacja mająca na celu wsparcie sprzedaży oraz zbudowanie bazy potencjalnych Klientów w trzech kanałach: Fanpage (w postaci fanów), Newsletter (w postaci adresów e-mail) oraz kanał Youtube (w postaci subskrybentów). 

apka_wizualizacja

Aplikacja pozwala Użytkownikom na wygenerowanie jednorazowego bonu na zakupy w sklepie Presto. Bon na zakupy może mieć wartość 10, 20, 30 lub 40 zł. Wartość bonu zależy od aktywności Użytkownika. Jeżeli polubi Fanstronę, doda swój adres do bazy oraz zasubskrybuje kanał Youtube – będzie mógł wygenerować bon o wartości 40 zł. Bon Użytkownik będzie mógł wykorzystać przy zakupach w sklepie PRESTO.

W ramach aplikacji zaszyte są również mechanizmy społecznościowe. Każdy Użytkownik, który wygeneruje bon będzie mógł opublikować wpis na swojej tablicy (okienko do publikacji wpisu pokazuje się nad bonem rabatowym, co usprawni dzielenie się informacją o aplikacji). Dodatkowo każdy Użytkownik może opublikować link do aplikacji na swojej tablicy klikając w przycisk „Udostępnij.

Aplikacja umożliwia Użytkownikom szybkie przejście do sklepu w celu dokonania zakupów. Oprócz przycisku „Przejdź do sklepu” widocznego na stronie głównej aplikacji – podobny przycisk pojawia się tuż pod wygenerowanym kodem rabatowym.

To pierwsza z kilku aplikacji, które przygotowujemy pod kątem Klientów e-commerce’owych. Wdrożenie podobnego mechanizmu aplikacji na innym sklepie wiąże się z bardzo niskim kosztem. Dodatkowo korzystanie z aplikacji wraz z całkowitym wsparciem techniczmym oraz merytorycznym rozliczane jest z modelu abonamentowym, co również pozwala nam na obniżenie kosztu wdrożenia aplikacji.

O kolejnych aplikacjach będę informował na bieżąco :)

W razie jakichkolwiek pytań, proszę pisać: kamil@CommuCommu.co

Aplikacja znajduje się tutaj: http://bit.ly/zgarnijbony

 


Kamil Mirowski
 
 
 
 
 
Zostaw komentarz